Listen on

Episode notes

Wojciech Strózik zaprasza na wydarzenie PyrCaster MDP 2020. Opowie co to za wydarzenie, jakie będą ścieżki tematyczne:
Ścieżki tematyczne:

  • Społeczność
  • Biznes
  • Rozmowy i słuchanie
  • Technikalia

Wojtek zaprosił też jednego z prelegentów ścieżki biznesowej, Karolinę Brzuchalską z podcastu Pretty well done – co we freelansie piszczy, żeby powiedziała kilka słów o wydarzeniu i tym, o czym będzie mówiła podczas MDP. Karolina zbudowała bardzo efektywny zespół biznesowego wsparcia, który wspiera również
twórców podcastów, więc wie, o czym mówi.
Zanim usłyszysz Karolinę na naszym wydarzeniu, która wraz z innymi prelegentami będzie dzielić się swoim doświadczeniem i wskazówkami, to możesz posłuchać jej podcastu oraz podcastów, gdzie występowała w roli gościa.
Jeśli jesteś twórcą podcastu i chcesz usłyszeć, jak możesz jeszcze lepiej mówić, słuchać, prowadzić wywiady, jak lepiej docierać do słuchaczy, jak dobrze organizować cały proces i ostatecznie, jak poprzez podcast budować społeczność, markę osobistą i rozwijać biznes – to nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. Jeśli zaś nosisz się z zamiarem nagrywania, to w trakcie tego wydarzenia usłyszysz licznie, praktyczne wskazówki, które rozwieją Twoje wątpliwości, pozwolą Ci lepiej przygotować się do nagrań, publikacji i promocji twojej twórczości. Przyłącz się do nas i stwórz swój własny świetny podcast na podstawie doświadczeń i wiedzy tych, którzy wiedzą więcej.